Meteen naar de inhoud

SPELERTJES & TRAINER(S) U6/U7 GEZOCHT!

Momenteen krijgen wij een heleboel aanvragen binnen van mensen die zich graag willen inschrijven bij onze club. Echter moeten wij helaas mensen teleurstellen omdat het merendeel van onze ploegjes reeds volzet zijn. Enkel voor de volgende ploegen hebben wij nog spelers nodig:

– U6 (2017)

– U7 (2016)

– Trainer/Trainster U6/U7

Voor deze groep, U6 en U7, zoeken wij nog een gemotiveerde trainer/trainster. Onze bedoeling is om de U6/U7 samen te laten trainen op woensdagen. In de 1e helft van het seizoen zal er enkel getraind worden om de spelertjes de bal gewoon te laten worden. In de 2e helft van het seizoen kunnen er eventueel oefenwedstrijdjes georganiseerd worden tegen andere ploegen, zowel thuis als uit.

Denk jij de stap naar het trainerschap te willen zetten? Bij ons word je zeker goed begeleid! Wil jij graag meer info? Stuur even een mailtje naar info@svsintjozef.be of stuur een berichtje via facebook naar onze club!